Час роботи 09:00 - 18:00 без вихідних

Ялівець китайський "Експанса Варієгата"

Низькорослий чагарник з широкою розлогою кроною і горизонтальними пагонами, частина яких стелиться по землі. Щорічний приріст завширшки 10 см. Характерні ознаки цієї форми – хаотично розкидані по синьо-зеленій кроні жовтувато-білі плями.

Описание

Ялівець китайський “Експанса Варієгата” Juniperus chinensis “Expansa Variegata”

Опис: Послужить чудовою прикрасою для кам'янистих садів і садів у східному стилі, також можна використовувати як ґрунтопокривну рослину. Завдяки незвичайному, плямистому забарвленню форма Variegata використовується як яскравий акцент на газонах та у вишуканих ландшафтних композиціях. Має високі фітонцидні, знезаражуючі та інсектицидні властивості. Низькорослий чагарник з широкою розлогою кроною і горизонтальними пагонами, частина яких стелиться по землі. Щорічний приріст завширшки 10 см. Характерні ознаки цієї форми – хаотично розкидані по синьо-зеленій кроні жовтувато-білі плями. Хвоя: луската або голчаста. Характерною рисою є ділянки кремового кольору, що хаотично розкидані по всій поверхні куща.

Особливості вирощування та догляду: Ялівець китайський "Експанса Варієгата" один з безлічі ялівців добре розвивається як на сонці, так і в півтіні. Перевагу, звичайно ж, треба віддавати сонячним місцям посадки, але тільки в тому випадку, якщо вологи на цій ділянці достатньо і ґрунт ніколи не пересихає. Там же, де є проблеми з поливом та сухістю, легка тінь просто необхідна, тому що оберігає і ґрунт, і рослину від зайвої втрати вологи.

До ґрунтів ялівець великих вимог не пред'являє, але на важких суглинистих росте погано. Задовільно переносить солоні ґрунти, добре ставиться до вологих, легких та лужних, але не кислих. Не переносить застійного перезволоження. Перші 2-3 роки потрібен хороший догляд: оберігання від прямих сонячних променів та укутування в зимовий період. Обрізання проводити слід до настання активного руху соку (наприкінці квітня - початку травня).

Що б килим ялівцю ставав з кожним роком пишніше, а колір з насиченого не перетворився на блідий, його слід періодично не тільки поливати, а й прибирати гілочки, що підгнили, сухі і не правильно ростуть. Обрізка рослини потрібна лише для того, щоб підтримати декоративність чагарника. Обрізання проводити слід до настання активного руху соку (наприкінці квітня - початку травня).

Увага!!!

Слід знати, що всі ялівці, що стелиться, а так само, карликові їх сорти зовсім не переносять великої кількості добрив, від чого можуть навіть захворіти і втратити свою декоративність.

Об'єм контейнера: С7