Час роботи 09:00 - 18:00 без вихідних

Ялівець Стрікта 120-130см

Якщо ви хочете перейнятися неперевершеною красою Сходу, посадіть на своїй садовій ділянці ялівець китайський. Ялівець китайський "Стрікта" - густий, конічний чагарник, що досягає у віці 10 років 2-2,5 м висоти та 1,5 м у діаметрі. Річний приріст становить 3-4 см.

Описание

Ялівець китайський "Стрікта" / Juniperus chinensis 'Stricta'

Опис: Ялівець послужить чудовою прикрасою для кам'янистих садів, альпійських гірок і садів у східному стилі, також можна використовувати як живоплот. Густі, висхідні гілки, з ніжно пахлими синьо-зеленим листям, що зберігаються весь рік і сферичні, фіолетово-коричневі шишки. Листя на цьому шишкарному кущі стає взимку блакитний зі сталевим відливом. Це дуже привабливий та морозостійкий сорт. Однак під час дуже суворих зим може промерзати. Розмір: росте до 2,5 м заввишки та 1,8 в діаметрі. Красива конічна форма. Хвоя: голчаста, зелено-блакитного кольору і дуже м'яка на дотик. Сталевий відтінок хвої в зимовий період надасть привабливості всьому саду та ділянці.

Особливості вирощування та догляду: Добре розвивається як у сонці, і у півтіні. Перевагу, звичайно ж, треба віддавати сонячним місцям посадки, але тільки в тому випадку, якщо вологи на цій ділянці достатньо і ґрунт ніколи не пересихає. Там же, де є проблеми з поливом та сухістю, легка тінь просто необхідна, тому що оберігає і ґрунт, і рослину від зайвої втрати вологи. До ґрунтів ялівець великих вимог не пред'являє, але на важких суглинистих росте погано. Задовільно переносить солоні ґрунти, добре ставиться до вологих, легких та лужних, але не кислих. Щільність посадки має становити не більше 1,5-2 м між стволами. Яма під посадку залежить від розміру контейнера чи кома. Перед посадкою в яму засипають дренажний шар з дрібного гравію або цегли. Дренажний шар не повинен перевищувати товщину понад 150-200 мм. Після посадки проводять мульчування навколо ялівцю в радіусі від 0,3 до 0,5 м. Що б ялівець ставав з кожним роком пишніше, а колір з насиченого не перетворився на блідий, його слід періодично не тільки поливати, а й прибирати сухі, що підгнили, і не правильно ростуть гілочки. Потребує мінімального обрізання. Обрізка рослини потрібна лише для того, щоб підтримати декоративність чагарника. Обрізку проводити слід до настання активного руху соку (наприкінці квітня - початку травня).

Стійкість: Досить невибагливий і морозостійкий, снігові зими переносить без промерзання пагонів.